Doprava

Zboží objednané prostřednictvím internetového obchodu led-house.cz si můžete odebrat několika způsoby. Zaleží pouze na Vás, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

Objednávky přijaté expedujeme následující den a doručeny jsou (v závislosti na zvoleném přepravci) nejčastěji do dvou pracovních dnů. Pokud budete chtít zásilku obdržet později, uveďte prosím konkrétní datum do poznámky před dokončením objednávky a my se postaráme o to, aby Vám objednané zboží bylo doručeno ve Vámi požadovaném termínu. 

OSOBNÍ ODBĚR

Máte-li to k nám blízko, můžete si objednané zboží vyzvednout osobně ve skladech naší společnosti přímo na adrese - Kostěnice 171, 530 02 Pardubice. Osobní odběr je možný kdykoliv v pracovní době a to od pondělí do pátku viz sekce kontakty na základě telefonické domluvy s některým z našich zaměstnanců. 

DORUČENÍ PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU - do 3-4 DNŮ

Cena: 129,- Kč (101,91 Kč bez DPH) při objednávce do 3000 Kč vč. DPH / pro objednávky nad 3000 Kč vč. DPH je doprava ZDARMA*.

 

Dodací lhůta nejčastěji do 3 pracovních dnů od objednání, zásilky jsou doručovány obvykle od 8:00 do 18:00, Po-Pá.

ČESKOU POŠTOU – BALÍK DO RUKY – do 3-4 DNŮ

Cena: 159,- Kč (125,61 Kč bez DPH) při objednávce do 3000 Kč vč. DPH / pro objednávky nad 3000 Kč vč. DPH je doprava ZDARMA*.

 

Dodací lhůta do 3 pracovních dnů od objednání, zásilky jsou doručovány obvykle od 8:00 do 16:00, Po-Pá, nebo v odpolední doručovací době v závislosti na místě dodání (více viz www.ceskaposta.cz).

 

Uvedené ceny jsou platné pouze pro doručování zboží po ČR. V případě požadavku na zaslání zboží do jiných destinací nás prosím kontaktujte.

 

Pro přepravu zboží obvykle využíváme přepravní společnosti Geis Parcel s.r.o. nebo Českou poštu dle charakteru zásilky nebo požadavku zákazníka. Ověřit stav doručování Vaší zásilky můžete zde www.geis-group.czwww.ceskaposta.cz.

 

Další podrobné informace o přepravních podmínkách jsou uvedeny ve Všeobecných obchodních podmínkách.

 

* Částka pro dopravu ZDARMA je uvedena bez recyklačních poplatků - pouze za zboží.