Jak zaplatit

Za Váš nákup můžete zaplatit několika způsoby v závislosti na zvoleném způsobu dodání zboží. Před odesláním objednávky si zvolte některý z níže uvedených způsobů platby.

 

PLATBA V HOTOVOSTI NEBO PLATEBNÍ KARTOU NA PRODEJNĚ 

 

Při osobním odběru v našem skladu na adrese Kostěnice 171, 530 02 Pardubice.

 

PLATBA DOBÍRKOU

 

Částku za zboží a případné přepravní náklady uhradíte v hotovosti nebo platební kartou (dle podmínek přepravní služby) přímo přepravci v místě, které jste v objednávce uvedli jako dodací adresu.

 

Při platbě dobírkou je účtováno doběrečné ve výši 30 Kč vč. DPH u objednávek do 3000 Kč vč. DPH.

 

PŘEVODEM NA ÚČET (zvolte v případě požadavku platby předem převodem nebo "na fakturu")

a) Zákazníci bez uzavřené Rámcové kupní smlouvy - předem převodem:
Po odeslání objednávky Vám budou na e-mailovou adresu zaslány podklady pro úhradu částky za zboží a případné přepravní náklady. Bankovní převod a připsání částky na účet prodávajícího může trvat 1 - 4 dnů. Po připsání fakturované částky na náš účet, bude zboží odesláno na dodací adresu nebo připraveno k osobnímu odběru.

 

Zboží bude v případě způsobu platby předem převodem rezervováno nejdéle po dobu deseti (10) dnů.


b) Zákazníci s uzavřenou Rámcovou kupní smlouvou - na fakturu:
Zboží bude odesláno na zvolenou dodací adresu nebo připraveno k osobnímu odběru bez nutnosti úhrady předem nebo při převzetí. Faktura za zboží bude vystavena dle podmínek sjednaných v Rámcové kupní smlouvě a úhrada proběhne ve lhůtě splatnosti dle podmínek v RKS. Tento  způsob platby je vhodný jak pro osobní odběry zboží, tak pro zásilky odesílané přepravní službou na zákazníkem zvolenou dodací adresu.

 

ZÁKAZNÍKŮM, KTEŘÍ NESPLŇUJÍ STANOVENÉ PODMÍNKY PRO MOŽNOST ODBĚRU ZBOŽÍ NA FAKTURU A ZVOLÍ ZPŮSOB PLATBY PŘEVODEM, BUDE UMOŽNĚNA POUZE PLATBA PŘEDEM PŘEVODEM.